Kamagra a alkohol i narkotyki

Choć mogłoby się wydawać, iż kilka drinków lub trzy piwa rozluźnią atmosferę i ułatwią zbliżenie, spożycie alkoholu razem z Kamagrą nie jest dobrym pomysłem. Nawet jeśli nie pojawią się niepożądane efekty uboczne, działanie leku w połączeniu z substancjami odurzającymi lub nieodpowiednim jedzeniem może być znacznie osłabione. Sprawdź, z czym lepiej nie łączyć Kamagry.

Sprawdzony lek na impotencję zawierający sildenafil – Kamagra – pomógł już wielu mężczyznom poprawić jakość swojego życia seksualnego. Kamagra sama w sobie wykazuje bardzo wysoką skuteczność – uaktywniana przez pobudzenie seksualne zwiększa ukrwienie członka i gwarantuje satysfakcjonujące zbliżenie. Wielu mężczyzn w celu ułatwienia nawiązania kontaktów z płcią przeciwną sięga też po takie wspomagacze, jak alkohol czy nawet narkotyki. Zwykle nie jest to jednak dobry pomysł.

Połączenie Kamagry z alkoholem

Większość leków w połączeniu z alkoholem traci swoją skuteczność. Co więcej, wiele z nich może wywołać niepożądane objawy. Alkohol w każdej postaci powoduje przemijające obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. Zażycie Kamagry po spożyciu alkoholu lub spożycie alkoholu po zażyciu Kamagry może całkowicie zniwelować działanie sildenafilu. W rezultacie spodziewana erekcja może wcale się nie pojawić.

Brak oczekiwanego efektu działania Kamagry to nie wszystkie szkody, jakie może przynieść użycie jej jednocześnie z alkoholem. Stężenie alkoholu wynoszące 0,08% lub więcej zwiększa ryzyko wystąpienia zawrotów głowy przy wstawaniu i innych niepożądanych efektów. Leku tego nie wolno zażywać z alkoholem lub po alkoholu. Pewność siebie w kontaktach z płcią przeciwną należy więc zbudować inaczej – chociażby przez przywołanie w myślach spodziewanego efektu połkniętej tabletki Kamagry.

Kamagra w połączeniu z narkotykami i antybiotykami

Zażywanie narkotyków na dłuższą metę jeszcze nikomu nie wyszło na dobre. Warto więc je odstawić, szczególnie jeśli mężczyzna ma w planach użycie Kamagry. Lek ten w żadnym wypadku nie powinien być stosowany z narkotykami – mogą bowiem wystąpić efekty uboczne obu substancji, czasem trudne do przewidzenia.

Kamagry nie należy też zażywać w trakcie antybiotykoterapii. Jak wiadomo, antybiotyki wpływają negatywnie na męską potencję. O ile jednak składniki aktywne niektórych leków współdziałają z antybiotykami, o tyle sildenafil nie wykazuje takich właściwości. Spożyta jednocześnie z antybiotykami, Kamagra może wywołać niepożądane skutki uboczne. Ze względu na ryzyko niebezpiecznego obniżenia ciśnienia krwi, Kamagry nie wolno też stosować m.in. z lekami z grupy azotanów. W istocie przyjmowanie jakichkolwiek innych leków wraz z Kamagrą zawsze powinno być uzgodnione z lekarzem, który wykluczy ewentualną niepożądaną interakcję zawartych w nich substancji.

Kamagra z jedzeniem i piciem

Specjaliści podkreślają, iż większość leków na potencję działa szybciej i wykazuje większą skuteczność, gdy jest spożywana na pusty żołądek. Oczywiście tabletkę Kamagry można przyjąć podczas posiłku i popić wodą lub napojem. Należy jednak pamiętać, aby posiłek ten nie był zbyt obfity lub tłusty – zbyt duża ilość jedzenia w żołądku utrudnia bowiem absorbcję leku. Specjalista w dziedzinie urologii, Jacob Rajfer, wskazał wręcz, iż w przypadku przyjęcia leku na pełny żołądek, tylko połowa jego aktywnego składnika zostaje wchłonięta. Oznacza to, iż przyjmując Kamagrę w dawce 100 mg, w istocie przyjmuje się 50 mg leku. Należy więc spodziewać się o wiele słabszego działania.

Przy przyjmowaniu Kamagry należy też unikać grejpfrutów i soków grejpfrutowych – w istocie owoc ten osłabia działanie wielu leków. Jak każdy inny lek, Kamagrę należy przyjmować z głową – bez wspomagania się środkami odurzającymi, nie w tracie przyjmowania innych leków, według wskazań lekarza i wytycznych zawartych w ulotce. Tylko wtedy osiągnie maksymalną skuteczność i zapewni satysfakcjonujące zbliżenie.